Nabożeństwo Fatimskie - czerwiec 2018

W środę 13 czerwca zapraszamy o godz. 20.00 na NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE. Nabożeństwo rozpoczniemy modlitwą różańcową. Następnie zostanie odprawiona Msza św., na jej zakończenie będziemy uczestniczyć w procesji ze świecami.

Drugie objawienie fatimskie.

"Nie trać odwagi. Nigdy cię nie opuszczę, moje Niepokalane Serce będzie twoją ucieczką i drogą, która cię zaprowadzi do Boga".

W tej chwili, gdy wypowiadała te ostatnie słowa, otworzyła swoje dłonie i przekazała nam powtórnie odblask tego niezmiernego światła. W nim widzieliśmy się jak gdyby pogrążeni w Bogu. Hiacynta i Franciszek wydawali się stać w tej części światła, które wznosiło się do nieba, a ja w tej, które się rozprzestrzeniało na ziemię. Przed prawą dłonią Matki Boskiej znajdowało się Serce, otoczone cierniami, które wydawały się je przebijać. Zrozumieliśmy, że było to Niepokalane Serce Maryi, znieważane przez grzechy ludzkości, które pragnęło zadośćuczynienia.