Dzień skupienia dla narzeczonych

W niedzielę 11.06.2023 r. odbędzie się w naszej parafii Dzień Skupienia dla Narzeczonych. Zainteresowanych zapraszamy do kościoła na godz. 14.00.

W ramach Dnia Skupienia: konferencja, adoracja Najświętszego Sakramentu, okazja do spowiedzi świętej oraz Msza św.

Boże Ciało 2023

W czwartek 8.04.2023 r. przypada UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI. Będzie to nasze publiczne świadectwo wiary i pobożności wobec Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie.

Czytaj więcej...

Wieczór uwielbienia

Trwa nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. W sobotę 27 maja 2023 r. Po wieczornej Eucharystii o godz. 19.15 zapraszamy na WIECZÓR UWIELBIENIA przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Czuwanie zakończy się Apelem Jasnogórskim o 21.00.

Czytaj więcej...

Uroczystość Królowej Polski - 3 maja 2023 r.

Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski nawiązuje do ważnych wydarzeń z historii Polski: obrony Jasnej Góry przed Szwedami w 1655 r., ślubów króla Jana Kazimierza - powierzenia królestwa opiece Matki Bożej, a także do uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Czytaj więcej...

Niedziela Miłosierdzia

Serdecznie zapraszamy w najbliższą niedzielę do wspólnej modlitwy o godz. 15.00 na wodzisławskim rynku.