Kolęda 2023-2024

Rozpoczynamy odwiedziny kolędowe. Osoby, które będą chciały przyjąć kapłana w domu będą mogły zapisać się na wyznaczony przez parafię dzień. Inni wierni będą mogli skorzystać z wyznaczonych Mszy św. kolędowych. Zapisujemy się przez formularz kolędowy, który jest poniżej. Można też zapisać się w zakrystii lub kancelarii.

Czytaj więcej...

Marsz wszystkich świętych

We wtorek przed Uroczystością Wszystkich Świętych po Mszy św. o 18.00 wyruszy z naszej parafii MARSZ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. Prosimy o zabranie ze sobą zniczy lub świec oraz zaopatrzyć się w kotylion z imieniem świętego. Dzieci zachęcamy, aby ubrały się za ulubionego świętego.

Uroczystość Wszystkich Świętych

W środę – 1 listopada – będziemy przeżywać Uroczystość Wszystkich Świętych.
Porządek nabożeństw jest taki jak w niedzielę: 6.45; 8.00; 10.00; 12.00; 15.00
Nie będzie we Wszystkich Świętych Mszy św. o godz. 20.00.

Czytaj więcej...

Relikwie błogosławionej rodziny Ulmów

Józef i Wiktoria Ulmowie urodzili się i mieszkali w Markowej w Archidiecezji Przemyskiej. Wzrastali w wierzących rodzinach. Na fundamencie wiary oraz miłości Boga i bliźniego budowali swoje życie małżeńskie i rodzinne. Ponieśli śmierć męczeńską wraz z siedmiorgiem dzieci za pomoc i udzielenie schronienia prześladowanym Żydom w dniu 24 marca 1944 roku w Markowej.

Czytaj więcej...

Odwiedziny chorych

Ze względu na pogrzeb ks. Krzysztofa Winklera odwiedziny chorych są przełożone na następną sobotę 14.10.2023 r. Prosimy o ponowne zapisanie się w zakrystii lub kancelarii.