Kurs Alpha

Alpha to 10 spotkań prezentujących podstawy chrześcijaństwa, w sposób bardzo przystępny i nie wywierający presji. Jest to miejsce, gdzie można dzielić się swoimi przemyśleniami i odkrywać sens życia.

Alpha jest przeznaczona dla każdego, kto szuka w życiu czegoś więcej, a w szczególności dla osób, które nie chodzą do kościoła lub nie byli w kościele od dawna, a są zainteresowani wiarą chrześcijańską.

Każda sesja zaczyna się od posiłku, co jest okazją do poznania innych w mniejszej grupie. Następnie konferencja, później jest czas na dyskusję, kiedy każdy może zadawać pytania i dzielić się swoimi opiniami z resztą swojej małej grupy.

Początek kursu dla dorosłych:

• 9 października 2017 – poniedziałek godz. 19.00 – Restauracja Warka na Os.XXX-lecia w Wodzisławiu Śląskim
  • 11 października 2017 – środa godz. 19.00 – Restauracja Warka na Os.XXX-lecia w Wodzisławiu Śląskim

Początek kursu dla młodzieży:

• 10 października 2017 – wtorek godz. 19.00 – Restauracja Warka na Os.XXX-lecia w Wodzisławiu Śląskim