Nabożeństwo Fatimskie - czerwiec 2017

We wtorek 13 czerwca zapraszamy o godz. 20.00 na NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE. Nabożeństwo rozpoczniemy modlitwą różańcową. Następnie zostanie odprawiona Msza św., na jej zakończenie będziemy uczestniczyć w procesji ze świecami.

Drugie nawiedzenie miało miejsce w samo południe. Trójka dzieci, które pasły owieczki, schroniła się z powodu słonecznego żaru, w cieniu pobliskich drzew. Nagle oślepił ich potężny snop światła. Pokrótce zabłysło po raz drugi. Wtedy ponad gałęziami małego dębu zjawiła się urzekająca postać Pani, bardziej jaśniejącej niż słońce. Wspaniała Pani zwróciła się do onieśmielonych dzieci: „Nie bójcie się, nie zrobię wam nic złego. Przychodzę z nieba, czy chcecie poświęcić się Bogu, przyjąć każde cierpienie i ponieś każdą ofiarę pokutną dla wynagrodzenia Bogu za grzechy świata?” „Tak pragniemy tego” – odpowiedziała z zapałem Łucja w imieniu trojga pastuszków. Na końcu powiedziała Pani: „przychodźcie do mnie każdego dnia aż do października.