Marsz wszystkich świętych

W sobotę 30 października przed Uroczystością Wszystkich Świętych zapraszamy do udziału w MARSZU WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. Ze względu na rocznicę 1000 lecia śmierci patrona naszej parafii, świętego Herberta marsz będzie miał charakter dekanalny z udziałem parafii dekanatu wodzisławskiego.

Chcemy przejść obok miejsc naznaczonych w naszym mieście obecnością świętych oraz ulicami, które w swej nazwie noszą imiona świętych. Spotykamy się o godz. 15.00 na Rynku pod figurą św. Wawrzyńca.

Przejdziemy ul. Apteczna, ul. Świętego Jana, ul. Marszałka Józefa Piłsudzkiego, ul. 26 Marca, ul. Świętego Jana Pawła II, ul. bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, ul. 26 Marca, ul. Radlińska do kościoła św. Herberta. Prosimy przypiąć kotylion z imieniem swego świętego patrona a dzieci zachęcamy aby przebrały się za ulubionych świętych.