Rekolekcje dla maturzystów Archidiecezji Katowickiej w roku szkolnym 2017/2018

Termin i miejsce rekolekcji: 10-12 listopada; Częstochowa, Dom Sióstr Szarytek, Dom Św. Kaspra

Czas trwania rekolekcji: 3 dni

Koszt rekolekcji: 150 zł.

Czas trwania i forma rekolekcji:

• Rekolekcje odbywać się będą od piątku wieczora do niedzieli popołudnia.
  • Rekolekcje będą miały formę warsztatową. W Częstochowie przewidziane są również spotkania na Jasnej Górze (Apel Jasnogórski, Droga Krzyżowa na Wałach, Eucharystia).

Prowadzący i uczestnicy: Rekolekcje prowadzić będą w poszczególnych domach księża naszej archidiecezji, wspierani przez grupy ewangelizacyjne.

Opłata rekolekcyjna: Koszt rekolekcji będzie wynosił około 150 zł. od osoby. Cena obejmuje noclegi, wyżywienie oraz inne koszty rekolekcyjne. Zachowujemy zwyczaj, że proboszcz z budżetu parafii zamieszkania maturzysty refunduje część kosztów rekolekcyjnych w następujących proporcjach: maturzysta płaci 70 zł. (plus koszty transportu organizowanego przez katechetę), zaś parafia 80 zł.