Zapisz się na Kolędę

Rozpoczynamy odwiedziny kolędowe. W tym roku kolęda jest hybrydowa, jeśli chcesz tradycyjnie przyjąć kolędę w domu, skorzystaj z tego formularza. Kolędy domowe będziemy rozpoczynać o 16.00.

WAŻNE! Prosimy zapisywać się najpóźniej do końca dnia poprzedzającego termin kolędy.

1. Administratorem danych podanych w formularzu jest Rzymskokatolicka Parafia Św. Herberta; 44-286 Wodzisław Śląski, ul. Radlińska 52, pod nadzorem Archidiecezjalnego Inspektora Ochrony Danych ks. Adama Sekścińskiego: Kancelaria Kurii Metropolitalnej ul. Jordana 39; 40-043 Katowice; e-mail: iod@archidiecezjakatowicka.pl
2. Dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby „Kolędy” i przechowywane do czasu zakończenia Odwiedzin Duszpasterskich w roku 2021/2022 a następnie archiwizowane.
3. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie pracownicy Rzymskokatolickiej Parafii św. Herberta w Wodzisławiu Śl., ul. Radlińska 52.