Boże Ciało

W czwartek 30.05.2024 r. przypada UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA. Będzie to nasze publiczne świadectwo wiary i pobożności wobec Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Procesję rozpoczniemy Mszą św. o godz. 8.00.

Porządek Mszy św.: 6.45; 8.00; 12.00; 15.00 oraz po procesji Bożego Ciała na boisku SP 10.

Do procesji szczególnie zapraszamy poczty sztandarowe, dzieci w strojach komunijnych i dzieci sypiące kwiaty. Niech w tym dniu okna naszej parafii będą przystrojone emblematami eucharystycznymi. Zapraszamy mężczyzn do niesienia baldachimu. Do zakrystii można przynosić płatki kwiatów.

Trasa procesji: ul. Radlińska, ul. 26 Marca a na zakończenie procesji zostanie odprawiona Msza św. na boisku Szkoły Podstawowej nr 10.