Boże Ciało 2023

W czwartek 8.04.2023 r. przypada UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI. Będzie to nasze publiczne świadectwo wiary i pobożności wobec Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie.

Procesję rozpoczniemy Mszą św. o godz. 8.00. Do procesji szczególnie zapraszamy poczty sztandarowe, dzieci w strojach komunijnych i dzieci sypiące kwiaty. Niech w tym dniu okna naszej parafii będą przystrojone emblematami eucharystycznymi. Zapraszamy mężczyzn do niesienia baldachimu. Do zakrystii można przynosić płatki kwiatów. Trasa procesji: ul. Radlińska, ul. Leszka, ul. Kokoszycka, ul. Mieszka. Msza św. na zakończenie procesji zostanie odprawiona na boisku, między blokiem Przemysława 5 a Przedszkolem nr 16.

PORZĄDEK MSZY: 6.45; 8.00; 12.00; 15.00 oraz Msza św. polowa po procesji Bożego Ciała.